Paletiniai stelažai

gennemlc3b8b3UAB „Sandelita“ gali pasiūlyti Jums paletinius, mobilius, įvažiuojamuosius, konsolinius ir kitų tipų stelažus, padėklų arba didelių gabaritų prekių sandėliavimui. Paletiniai stelažai – tai labiausiai paplitęs, ekonomiškas ir universalus sandėliavimo būdas, leidžiantis sandėliuoti įvairaus dydžio ir svorio prekes naudojant įvairaus tipo krautuvus. Jie puikiai tinka ir nedideliems sandėliams, ir didžiausiems logistikos centrams.

UAB „Sandelita“ siūlomos stelažų sistemos pasižymi universalumu, patogumu, tarpusavio suderinamumu bei patikimumu.

  • Stelažų sandėliams tipas, lentynų ir stovų storis parenkami individualiai, atsižvelgiant į numatomų sandėliuoti prekių svorį ir gabaritus. Tai suteikia papildomas stelažų parinkimo galimybes ir leidžia pasiūlyti optimalią stelažų kainą.
  • Mūsų įmonės siūlomi sandėliavimo stelažai padėklams atitinka specialius sandėliavimo ir saugumo reikalavimus.
  • Stelažai pagaminti iš kokybiško cinkuoto plieno, papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl yra ypač atsparūs įvairiems kenksmingiems veiksniams, ilgaamžiai. Net mechaniniai stelažų pažeidimai sunkiai pastebimi.
  • Sandėliavimo stelažai užtikrina patogų priėjimą prie kiekvieno sandėliuojamo prekių vieneto ir garantuoja maksimalų sandėliavymo patalpų išnaudojimą.

Mūsų siūlomų stelažų sandėliams gausa, jų įvairovė, galimybė juos derinti tarpusavyje užtikrina ekonomiškai pagrįstus sprendimus, atitinkančius Jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus.

Platesnė informacija apie prekių specifikacijas bei kainas teikiama susisiekus su UAB „Sandelita“ specialistais.